eShop

eShop > Výběh -ohradník - nevodivá síť

Výběh -ohradník - nevodivá síť

Výběh- ohradník - nevodivá síť s brankou.

Akční cena 2229 Kč do vyprodání zásob + ke každému ohradníku barevné identifikační kroužky s číslem pro slepice 20ks zdarma.

Pokud hledáte nějaké šikovné „pletivo“ k oplocení svých domácích zvířat či mazlíčků nebo dokonce i Vaší zahrádky, je tato jednoduchá „skládačka“ skvělá volba. Toto šikovné variabilní a přenosné „oplocení“ je v zelené barvě, tak aby ideálně zapadalo i do vaší zahrady.

Je velmi snadné ho postavit, ale i pohybovat se v něm. Může být použito k udržení vašich domácích zvířat a mazlíčků ve svobodné a samostatné „rezervaci“, na čerstvém vzduch s dostatečným výběhem, což jim dá více prostoru k potulování. Může sloužit samozřejmě i mimo část vaší zahrady, nebo například jako oplocení vaší cenné zeleninové či ovocné zahrady!

Ideálně určeno pro domácí chov např. pro slepice, kuřata, kachny, husy, krůty ale i králíky.

Vhodné také jako ochrana pro vaši zahrádku před domácími a jinými zvířaty !


(id:sít drůbež)
4 500,-
 -50%
2 229,-
cena bez DPH 1 842,15
dostupnost: skladem

Výběh - ohradník pro drůbež - nevodivá síť o rozměru délka 21m x výška 1,25m i s brankou!

Akční cena 2229 Kč do vyprodání zásob + ke každému ohradníku barevné identifikační  kroužky s číslem pro slepice 20ks zdarma.

 

 

Výběh pro drůbež vyroben z pevné PE sítě , která se natahuje na kovové tyče a tím ochrání vaše slepice, kachny a husy a navíc jim poskytne dostatek pohybu na čerstvém vzduchu

Dostatek prostoru na čerstvé trávě a ochrana drůbeže je to nejdůležitější, co si chovatel pro své domácí zvířata  přeje. Tento výběh pro slepice můžete umístit kamkoliv na vaši zahradu nebo dvorek a pro spasení trávy ho jednoduše zase přemístit jinam. 

Montáž je velice snadná a jednoduchá. Kovové tyče zasadíte do země cca 15 cm a kolem nich natáhnete textilní plot. Na spodní část se připevní textilii s menším okem, aby nemohla z výběhu utéct ani menší drůbež. Na horní část potom tkaninu s okem větším.
 
Rychlá možnost variabilního přemístění na jakoukoliv jinou plochu ! Pokud potřebujete delší výběh, můžete spojit několik balení dohromady.

 

   

Barva sítě :zelená, materilál PE a kov

Pozor jedinečné dvojité tkaní ,spodní část menší oka 4,5 x4,5 cm, horní  část větší oka 10x10cm!

Rozměr : délka síte 21m výška 1,25m 

Součástí balení je i brána, kotevní materiál a návod k použití.

Rozměr: 21 běžných metrů postavíte obdélník 4,2x5m, čistá výška 1,25 m s toho je (25cm vysoká 2 bodová kovová vidlička na zapíchnutí do země) pro všechny velikosti.

Balení 21m: rozměr cca  200 x 20x20cm váha asi 10kg.

21m jeden balík, který obsahuje vše, co k montáži budete potřebovat.  

10ks sloupek ze skleněných vláken, ukončený 2 vidličkou na zapíchnutí do země, 1x  ohebný kolík přispůsobený jako branka, 24ks železných kolíků na  přichycení spodní části sítě, 4ks vypínací šnůry.

U každé jinné velikosti je počet upraven tak, aby to vyhovovalo bezpečnému použití.

Kroužky pro slepice s číslem po 20 ks můžete koupit extra za 99 Kč.  Barvy dle skladových zásob  žlutá, červená, modrá, zelená, fialová.  Vnitřní průměr: 2,0 cm ,vnější průměr: 2,3 cm. U objednávky dejte barvu do poznámek.

Dovozce : GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

www.naturgreen.cz

Země původu vyrobeno PRC

 

TOPlist