Malé trampolíny ceny nabídka

Trampolína Top Exklusive 3.05 m

 

Už 15 roků Vám zde nabízíme jedinečný a kvalitní model Megatrampolíny, včetně jejího bezpečného zpracování se skladovou dostupnosti všech náhradních dílů za rozumné ceny.  Vše je vyzkoušeno tisíci spokojenými zákazníky viz naše recenze.

Akční cena za kvalitu 6999 Kč

               Při této objednávce Vám tak zůstane akční cena + spodní sít v hodnotě  1000 Kč

Tento set obsahuje 

Skákací plocha + UV PP Mesch vyrobeno v USA + 64 pružin

Vrchní ochranná síť + PVC /UV D 8 polí

+Žebřík 2-pozice navic zdarma

+Ochranný kryt  pružin oboustranné 31 cm PVC /UV-D navic zdarma

+ Ochranná univerzální plachta krycí na zimu i léto / Novinka / -- navic extra zdarma

+ 4x fixační kotvy pro zabezpečení  k setu trampolína zejména při větru --navic extraz darma

+ Taška na osobní věci mezi nohy  k setu trampolína, 2 klokaní kapsy -- navic extra zdarma 

 Akce spodní sít extra v hodnotě 800 Kč zdarma


Trampolína Top Exklusive 3.66 m

Už 15 roků Vám zde nabízíme jedinečný a kvalitní model Megatrampolíny, včetně jejího bezpečného zpracování se skladovou dostupnosti všech náhradních dílů za rozumné ceny.  Vše je vyzkoušeno tisíci spokojenými zákazníky viz naše recenze.

Akční cena za kvalitu 7999 Kč

               Při této objednávce Vám tak zůstane akční cena + spodní sít v hodnotě  1000 Kč


Tento set obsahuje 

Skákací plocha + UV PP Mesch vyrobeno v USA + 72 pruzin

Vrchní ochranná síť + PVC/ UV 8 polí

+ Žebřík  2 nebo 4-pozice dle nabídky  navic zdarma

+Ochranný kryt  pružin oboustranné 33 cm PVC/UV-D navic zdarma

+ Ochranná univerzální Plachta krycí na zimu i léto / Novinka / -- navic zdarma

+ 4x fixační kotvy pro zabezpečení k setuTrampolína zejména při větru --navic zdarma

+ Taška na osobní věci mezi nohy s setu Trampolína, 3 klokaní kapsy -- navic zdarma 

 Akce spodní sít extra v hodnotě 900 Kč zdarma


Zde najdete některé rozdíly v kvalitě  a následně vysvětlení mezi naší trampolínou a konkurencí.

Více info zde

Náš kryt pružin má precizní zapracování a ukončení šití. Vše je zapošíváné 3x, náš materiál je silné PVC a to oboustrané PVC stříkané na nylonovou mřížku / odolává lépe tlaku váhy /, s mm vydrží trojnásobek! Konkurence většinou požívá pouze PE, které se do půl roku rozpadne, nebo mají  kryt z PVC, které je nezpevněné. Pozor, někdy zde najdete PVC pouze z horní strany ze spodní strany je opět PE 130g, které se časem díky nesoudržonosti materiálu odtrhne!

Náš kryt pružin PVC/UV D /cm2

 
Kryt pružin PE 130 g nebo PVC do 200g, který s trampolínou dodávají někteří konkurenční prodejci po 6 měsících.
 
 

Náš kryt pružin  šířka 33cm - PVC/UV

Konkurence PE

    

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jedním z nejdůležitějším s bezpečnostních prvků trampolíny je také šířka krytu pružin. Pokud není dostačující zakrytí pružin, může zde dojít k úrazů tím, že  pokud není kryt dostatečné široký, při nekontrolovaném pádu hrozí, že Vaše děti neskončí na krytu, ale v pružinách, což může být velmi bolestivé.Náš kryt pružin, má vždy bezpečný přesah až do 7 cm od konce pružin. Tj. těch 7 cm přesahu leží ještě na skákací ploše to znamená, že děti při nekontrolovaném skoku šlápnou většinou částečně ještě na skákací  plochu, která  je udrží a nepropadnou se do pružin.
  • u trampolíny 3,66 m je šířka našeho krytu  33 cm, konkurence 25 cm

  • u trampolíny 3,05 m je šířka našeho krytu 31 cm,  konkurence 25 cm

Náš kryt vždy cca o 7 cm překrývá pružiny více, než kryt, který s trampolínou dodává konkurence.
 
Kryt šířka pouze 25cm
 

Ochranná síť trampolíny:

Přicházíme na trh s inovovaným materiálem rukávů, materiálem od roku 2016 polivinilchlorid stříkané PVC na nylonovou mřížku 580 g/cm2 D UV síla 0.6 mm, tak aby byla zachována co největší bezpečnost Vašich dětí při pádu do ochranné sítě. Tento materiál, nabízíme u naší nové Megatrampolíny TOP Exklusive pro rok 2010 u všech velikostních modelů. Je zde lépe vyřešena výplň rukávů speciální pěnovkou proti nárazu. Taktéž samotná síť je vyrobena z odolného pevného materiálu Terylén UV TE, který je vyroben pro naše sítě v USA. Pro větší bezpečnost při pádu jsou rukávy z PVC přišity k síti  4 stehy silonovou nití 500D odolné vůči UV záření.

U konkurenčních sítí je většinou použit černý nebo modrý PE 130 g/cm2,PVC do 200g to  je  ten šunt, co se prodává v Baumaxu, jako krycí plachta,  navíc jsou rukávy z tohoto  PE přišity k materiálu sítě, který je taktéž z laciného taženého HDPE pouze 2x režnou nití, která časem steří.

Vlivem UV záření ochranná síť časem samozřejmě trpí, zpravidla již po jednom roce rukávy z tohoto materiálu začnou praskat, tudíž celá síť není již 100% bezpečná. Většinou po 2 rocích, kdy končí záruka, dochází k rozpadu rukávů ochranné sítě, čímž se stane trampolína z důvodů bezpečnosti i nebezpečná pro další užívání malými dětmi. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny rukávy ochranných sítí ,které prodává většina konkurenčních prodejců trampolín je totiž vyroben pouze s PE-polyetylén 130 g/cm2, totiž nemá takovou životnost jako naše použité PVC. To je jako když srovnáte materiál na autoplachtu u nákladních aut a lacinou krycí plachtu na zahradu z Baumaxu, kterou jistě znáte. Co je lepší?

Za cenu cca 800-2000 Kč dle modelů, lze koupit na trhu novou ochrannou síť, je ale často problém aby pasovala právě na váš model, ale stejně budete mít pořád PE materiál. Výrobce od výrobce se také liší v počtech trubek, roztečích, výšce, průměrech sítě, atd.

 
Naše ochranná sít PVC /UV/cm2                                       Rukávy   konkurence PE 130g
   

                           

Jedinečná univerzální krycí plachta na trampolínu s otvorem uprostřed

Tuto plachtu nasadit na naši trampolínu kdykoliv po celý rok, aniž by jste museli sdělat ochrannou síť krytu pružin. Jednoduchá montáž zabere cca 10min, uchycení zespodu na klipy. Vhodné pro chalupáře, Nebo při delším nepoužívání Trampolíny, pri odjezdu na dovolenou. Výhoda je, že  již nemusíte kontrolovat odstraňovat vodu po dešti, tak aby se Vám nepoškodily - nevytahaly pružiny pod tíhou vody tak jak je u černé zimní. Tato univerzální modrá, má již ve středu vytvořen otvor na odtékání vody !

Pozor ,na podzim nebo při větším větru ,je třeba plachtu po okrajích  zatížit aby ji vítr nepotrhal !

 
 

Jinak další podrobnosti info s fotografiemi najdete v sekci: Plánujete koupí Trampolíny, kde jsou většinou rady-popisy-fotografie pro trampolínu 4,30 m stejné jako u těchto menších trampolína.  

Možná Vám všechny nabízené konkurenční trampolíny na internetu připadají jako laikovi stejné, říkáte si "Rozdíl je jenom v ceně", ale při výrobě trampolín, jako skoro u všeho, tomu tak není. Abyste dosáhli nižší cenu musíte někde něco ošidit, což je bohužel běžné všude, ale toto vše, je na úkor kvality. Proto jsou fotografie našich trampolín autentické a  jsou Vám určeny pro zpětnou kontrolu, toho co si koupíte, ne jak u některých prodejců, kdy jsou pouze  kopírovány s internetu v zahraničí, kdy ten samý obrázek trampolíny, má vystaven na svém webu dalších 5 prodejců, ale přitom vám dodají trampolínu úplně jinou od jiného výrobce, ale stejně s jejich obrázku nic nepoznáte.

To poznáte potom až budete potřebovat náhradní díly když zjistíte, že vám díly na vaší trampolínu nepasují a nemůžete je nikde sehnat. 

Všechny naše trampolíny byly vyrobeny exklusivně pro naši společnost dle našich specifických požadavku, které se zakládají na několikaletých zkušenostech s trampolínami s důrazem na bezpečnost použití trampolíny tedy bezpečnost Vašich dětí.  

Naše trampolíny se nedají srovnávat s lacinými modely trampolín, kde jsou ošizeny bezpečnostní prvky, které jsou důležité pro bezpečnost Vašich dětí srovnávat lze pouze srovnatelné. 

 Moje motto: "BEZPEČNOST - KVALITA - CENA - ZÁRUKA" 

Objednávku na trampolínu nebo na  náhradní díly, si můžete vytvořit v eShopu zde 

 
 

 

 
 
 
TOPlist