Mega trampolína - popis

NEW pro pejsky a kočičky
 NEW pro pejsky a kočičky
Nový vzkaz na e-mail
Jméno
e-mail
text
Opište číslo

 Mega-Trampolína Top Exclusive 4.30m s příslušenstvím

  

Tato trampolína byla vyrobena exklusivně pro naši společnost dle našich specifických požadavků, které se zakládají na několikaletých zkušenostech s trampolínami a s důrazem na bezpečnost použití trampolíny a tedy bezpečnost Vašich dětí. 

Níže uvádím bližší podrobnosti o trampolíně:

Mega-trampolína TOP EXCLUSIVE  má oproti standardním typům
zejména následující výhody:

Oboustraný PAD - kryt pružin z PVC  stříkané na nylonovou mřížku síla 0,09 mm o šířce 33cm 
Šířka padu / kryt pružin/  zabezpečuje bezpečné zakrytí pružin.
Materiál PVC 500Dx500D, z kterého jsou vyrobeny obě strany padu  (horní i dolní) zaručuje delší trvanlivost padu. Jiné trampolíny mají kryty pružin  vyrobeny z materiálu PE nebo v lepším případě mají jen vrchní část z PVC a spodní s PE, v obou případech je trvanlivost  padu kratší. Šířka padu je často jen 26- 30 cm, což není dostačující pro důkladné a bezpečné zakrytí pružin trampolíny.
Tento kryt pružin je taktéž vypolstrovaný speciální pěnovkou proti nárazu, která neabsorbuje vodu, plíseň a neztrácí tvar.

Rukávy ochranné sítě vyrobeny z PVC 500 D UV PVC stříkané na nylonovou mřížku síla 0,09mm.
U žádné konkurenční trampolíny jsem se ještě s tímto typem rukávů nesetkal. Jedná se o novinku vyrobenou speciálně na zakázku pro nás! Ostatní trampolíny mají rukávy sítě z PE 130g, které vydrží cca 2 roky a potom je nutné je vyměnit. 

V sekci plánujete koupi trampolíny jsou v popisu rukávy z PVC vyobrazeny v modré barvě, standardní z PE jsou v barvě černé. Výška sítě je prodloužena o 20 cm a počet polí je 8. Tyčejsou zesíleny na 28 mm oproti standardním 25 mm  Tzn. celková výška od rámu trampolíny je 180 cm (standardně jen 160 cm). Tyče ochranné sítě jsou k nohám naší trampolíny připevněny pro větší bezpečnost 3 svorkami u standartní  trampolíny jsou pouze  2 svorky.

Žebřík se 4 příčkami – maximálně bezpečné i pro menší děti.

Široký zip s perfektním zapracováním do sítě – zapracování konců zipů upraveno tak, aby nedocházelo k zasekávání, což je užitečné zejména při používání trampolíny menšími dětmi. Navíc je doplněno 5 klipů podél zipu jako pojistka proti vypadení. Ostatní trampolíny mají jen obyčejný nezapracovaný zip a zpravidla pouze 2- klipy.

Skákací plocha - UV PP Mesch opatřena certifikační značkou GS/ TUV-Resistant vyrobena v USA s 96 poutky - speciální  Polypropylen UV poutka jsou prošitá minimálně 8x, a to speciální silonovou nití 300 D UV  tak jako u profi trampolín. Standardní trampolíny mají 4-6 stehů prošity obyčejnou režnou nití, která časem steří a poutka se vytrhnou. Materiál skákacích ploch je skutečně dovezen z USA, nejedná se o materiál vyrobený v Taiwanu nebo Číně, to je  tzv. "ROHOŽ ", kdy v případě tohoto materiálu je pružnost skákací plochy o 50% menší.

4 stabilní nohy ve tvaru W -  kompletně oboustraně  2x zinkované, zesílený rám s pojistkou prošroubení každé části, 8 polí ochranné  sítě -  výhoda oproti 6-nohým trampolínám s 6 poli. V případě jen 6 polí u sítě je rozteč mezi jednotlivými tyčemi větší, čímž je ohrožena bezpečnost při pádu do sítě. Stabilita 4 a 6 nohých trampolín je stejná, jelikož u 4- nohých jsou nohy větší než u 6-ti nohých. Profi trampolíny mají nohy vždy 4. Pro zvýšení bezpečnosti jsou na naších trampolínách našity 3 klipy pro uchycení sítě ze spodu trampolíny k pružinám. Standardně mají trampolíny pouze 1 klip, což znamená, že pokud po čase dojde k jeho utržení, už není co by síť ze spodu drželo. Proto u našich trampolín jsou klipy vždy 3.

4 kotvy s pevnými popruhy pro uchycení všech noh k zemi - důležité při silném větru, vichřici atd. V případě ukotvení trampolíny není potřeba při špatném počasí trampolínu schovávat  tak jak je uvedeno v návodě.  Současně je při používání trampolína mnohem lépe fixovaná! Běžná cena sady kotev je 800-1300 Kč, u nás už součástí trampolíny.

Bag - klokaní kapsy  na osobní věci – k uchycení mezi nohy trampolíny. Běžná cena 900 -1300 Kč, u nás opět součástí trampolíny.

Ochranná plachta modrá novinka , proti dešti a chladnému počasí na podzim a v zimě. Běžná cena 500-800 u nás součástí.

Pro rok 2011 novinka  krycí plachta modrá nebo černá barva již s odtokem vody ve středu, proti starší černé ji múžete nasadit i při nasazené ochranné síti a krytu pružin. Nemusíte již po dešti kontrolovat a odstranovat vodu ,tak jako u černé plachty, kterou prodává konkurence , kde je nevýhoda toho ,že když vodu včas neodstraníte múže dojít vahou vody na plachtě k  poškození -vytahání   pružin a také rám trampolíny  by vahou vody  mohl  ve svárech prasknout !!!!

A další -  modely 2011 doporučená nosnost 180 kg - dle naších zkušeností 96 ks speciálních galvanizovaných s extra vysokou pevností obloučkových pružin upravených tak ,aby si na trampolíně zaskákali dobře děti i dospělý v různé váhové kategotií.

Výška trampolíny od země  89 cm, hi-tech zesílená konstrukce pojistka prošroubení jednotlivých dílů k sobě - kovové části oboustranně pozinkováné, svary jednotlivých dílů jsou provedeny čistě,  aby byla dosažená jejich maximální pevnost. certifikace CE/TUV/GS/EN 71, můžeme doložit, viz. dole, obrázkové návody pro bezpečné sestavení trampolíny  krok za krokem, doporučené cviky + popisky a varování vše v CZ+SK.

Záruka

Doklad  

Dokoupení náhradních dílů

Ostatní  obrázky  popisy  na internetových stránkách,  další podrobnosti viz sekce:
Plánujete koupi trampoliny? Malé trampolíny popis v sekci malé trampolíny.

Doprava: 

     osobní odběr v Olomouci zdarma

      k Vám na dobírku cca 500 kč po celé ČR

Rozměry balení: 

     pro osobní odběr: 3 kartony, největší d.175, v.15, š.53 cm, váha celkem 100 kg.
     Je potřeba položit přední sedačku, pozor na zbytek místa pro další spolucestující!
 
     pro dobírku: 3 kartony,  váha celkem stejná, tj. 100 kg.

    

    
TOPlist