Mega trampolína fotky - posuďte sami

 

MEGATRAMPOLÍNA TOP EXCLUSIVE 4,30 m

Bezpečnost Megatrampolíny prověřila:  "skokan " Lea Mary věk 7 let váha 25 kg výška 127 cm.

     

    

     

        

         

   

 
   

Foto megatrampoliny se spodní ochrannou sítí

Možnost dokoupení spodní ochranné sítě  pro naši Megatrampolínu bezkonkurečně za 999 Kč pro všechny, kdo si teď zakoupí tento set Megatrampolíny.  Také je  možno objednat set se spodní ochrannou sítí ,viz akce objednej  na první straně úplně dole.

 

Spodní ochranná sít 

Top Exclusive  4.30m s " 3 klokaními kapsami" 

Spodní ochranná sít pro naše megatrampolíny , je určena jako nadstandartní součást k trampolíně. Tato sít slouží, jednak v případě nekontrolovatelného pohybu dětí tak aby nevlezly pod trampolínu a někdo jim nezačal skákat na "hlavě" to samé platí pro domácí zvířata většího vzrůstu obvykle pod trampolínou vyhledávají stín .V neposlední řadě spodní ochranná sít ,slouží také s estetických důvodů,protože pod trampolínou, která sice proprší ,ale je zde nedostatek světla neroste moc tráva a některým domácím "kutilům" se toto zdá být škaredé .Jinak to pro běžné a bezpečné užívaní megatrampolíny ,tak jak je prodávána již v  základním už nadstandartním setu  to nemá žádný vliv .

Pozor, spodní ochranná sít se přidělává/ přiváže/ jako  poslední prvek  k již postavené trampolíně s vrchní ochranou sítí a to po obvodu  ke  spodní  konstrukci trampoliny.  

Spodní  ochranná  sít  je vyrobena se stejného materiálu  jako naše ochranná vrchní sít  a to  z vysoce odolného materiálu Terylene PP UV materiál na sítě  dovezen k výrobě z USA . Sít vyrobená s tohoto materiálu je  lehká, přitom pevná a trvanlivá s vysokou odolností proti slunečnímu UV  záření  otěru, plísním, chemikáliím a s nízkou absorpcí vlhkosti, tudíž velmi krátkou  dobou  schnutí. Další důležitou vlastností je odolnost proti vytahování, tato sít s  terylénu  si udrží  tvarovou stálost i po delší době používání na rozdíl proti  taženému HDPE  materiálu s kterého jsou vyrobeny některé  konkurenční  ochranné sítě, tyto se  po jedné sezoně vytáhnou a poté se rozpadnou. 

  

 

VÍTE ŽE? 

V důsledku postupující civilizace ubývá přirozeného pohybu. Omezení svalové práce je příčinou únavy, některých emočních, mentálních i sociálních potíží. Omezení přirozeného pohybu, a tím i dýchání, je příčinou úzkosti a stresu.

Při cvičení na trampolíně dochází k zlepšování kardiovaskulární činnosti a výrazné oxygenaci mozku. Relaxací na trampolíně se odstraňuje napětí a křečovitost, navozuje se pocit slastného prožitku.

Podpůrně stimulační efekt pohupující se plachty trampolíny má velký antistresový účinek (trankvilizační efekt). Princip úspěšnosti trampoliningu spočívá ve fyziologii a biomechanice pohybu na trampolíně. Jedná se o pohybovou činnost na bázi adrenalinového sportu.

Při trampoliningu dochází k posilování odolnosti a obranyschopnosti organismu, zlepšování fyzické i psychické kondice. Navozováním krátkodobého (ale mnohokrát opakovaného) stavu nulové gravitace dochází k spontánnímu prožívání radosti a opojení z netradiční pohybové aktivity.

 
 
TOPlist