Něco o používání trampoliny

Víte že?  

v důsledku postupující civilizace ubývá přirozeného pohybu. Omezení svalové práce je příčinou únavy, některých emočních, mentálních i sociálních potíží. Omezení přirozeného pohybu, a tím i dýchání, je příčinou úzkosti a stresu.

Při cvičení na trampolíně dochází k zlepšování kardiovaskulární činnosti a výrazné oxygenaci mozku. Relaxací na trampolíně se odstraňuje napětí a křečovitost, navozuje se pocit slastného prožitku.

Podpůrně stimulační efekt pohupující se plachty trampolíny má velký antistresový účinek (trankvilizační efekt). Princip úspěšnosti trampoliningu spočívá ve fyziologii a biomechanice pohybu na trampolíně. Jedná se o pohybovou činnost na bázi adrenalinového sportu.

Při trampoliningu dochází k posilování odolnosti a obranyschopnosti organismu, zlepšování fyzické i psychické kondice. Navozováním krátkodobého (ale mnohokrát opakovaného) stavu nulové gravitace dochází k spontánnímu prožívání radosti a opojení z netradiční pohybové aktivity.

Zdravotní výhody

Jeden z nejlepších důvodů proč vlastnit Mega trampolínu ,jsou zdravotní výhody. Mnoho doktorů a zdravotních profesionálů má obavu z obezity u dnešních dětí. Děti, které pravidelně užívají trampolínu jsou ukázněné, mají méně problémů s obezitou a ze souvisejícími zdravotními potížemi. Zažijte tyto ohromné výhody.

Nižší riziko nemoci

Snížená šance na obezitu

Zvětšená koordinace

Lepší rovnováha

Rychlejší reakce na odpověd

Zvětšená čilost

Větší flexibilita

Všem věkovým kategoriím může přinášet prospěch z cvičení poskytnutého trampolínou. Dovádění na trampolíně bude pomáhat předejít nemocem a fyzickým komplikacím během dětství ,v dospělosti a ve stáří. To také zlepší váš kardiovaskulární systém, zlepší se Vaše nároky na Vás kladené ve škole ,zaměstnání i při běžném denním životě ,tak jako i v dalších sportech.Pravidelným používáním trampolíny se zvětší a zpevní Vaše svalstvo. I astronauti z NASA také pravidelně užívají trampolíny kde si zlepšují svoji tělesnou kontrolu a orientaci, stejně jako svalovou sílu a kostní dřen po čase stráveném v nulové beztíži.

Těšte se venku z čerstvého vzduchu

Jeden z nejlepších důvodů vlastnit Mega trampolínu je to , že nejste po celou dobu doma, ale travite raději den tim, že jste venku na trampolině. Dostanete Vaše děti z pohovky a pryč od televize, jenom se zmíníte o trampolíně.. Oni také budou profitovat z výhody více času stráveného na čerstvém vzduchu a slunci, s volností pohybu nabízeným venkovní aktivitou. Trampolíny jsou také snadný způsob jak přivést děti k radosti, kdy mají radost z pohybu a mohou být venku dokonce bez opuštění Vašeho dvorku nebo zahrady.. Mnoho lidí dnes musí obětovat 10 až 30 minut svého času ,aby se dostalo do parku nebo přírody . Trampolína ve Vaší domácnosti to trvá méně než 30 sekund aby se Vaše děti dostali na zahradu nebo dvorek ke svojí trampolíně.

Nechat děti být

Děti vždy hledají nový a zajímavý způsob jak se pobavit. Mega trampolína může přijít vhod a pomáhá dětem k radosti z toho, být dítětem. Děti jsou vynalézavé a trampolína jím může pomáhat cvičit jejich představivost. Radost na jejich tvářích Vám bude Vaší odměnou!!!!

Pro dospělé

I pro Vás dospělé je trampolína určena zejména k formování postavy , zredukování Vaší tělesné nadváhy od přebytečných kilogramů ,a příjemné relaxaci ,viz video v nabídce!!!!!

 

TOPlist