eShop

eShop > TrampolínaTop Exklusive 3.66

TrampolínaTop Exklusive 3.66

Ideální rozměr 3,66 m a bezpečná zahradní trampolína s ochrannou sítí. Vhodná na menší zahrádky jako odreagování jak pro dospělé, tak děti.

POPIS trampolíny: 4 nohy, 8 polí ochranné sítě až k zemi (rukávy PVC ), 72 pružin, výška skákací plochy od země 86 cm, Výška ochranné sítě od země cca 267cm, Vše kompletně oboustranně 2x zinkováno ,certifikace CE / TÜV / čistá skákací plocha 305 cm, kryt pružin oboustranně PVC šířka 33 cm, žebřík 4 pozice dle nabídky dodavatele, 3 bezpečnostní klipy na tyč. Celkem 2 balíky cca 80 kg. Bezpečnostní pokyny :doporučená max.nosnost trampolíny je 150 kg,pouze jedna osoba na trampolíně. Vleze na zadní sedadla osobního auta při sklopených sedačkách.

Tento akční set velká dětská trampolína 3.66 m s ochrannou sítí obsahuje


• Skákací plocha UV PP Mesch na trampolíny vyrobena v USA non-abrazivní + 72 pružin

• Vrchní ochrannou sít pro trampolíny PVC / UV 8 polí

• Žebřík na trampolíny 4 pozice navíc extra zdarma

• Ochranný kryt pružin pro trampolíny oboustranně PVC /UV-D NOVINKA navíc zdarma

• Univerzální ochrannou krycí plachtu pro trampolíny zima-léto extra zdarma / novinka / černá

• 4x fixační kotvu pro zabezpečení trampolíny zejména při větru extra zdarma

• Bag na osobní věci pro trampolíny 3 klokaní kapsy mezi nohy trampolíny extra zdarma ( dostanete pouze pokud není součástí akční spodní sít ) ta již obsahuje našité klokaní kapsy na síti.

Akce spodní sít extra zdarma do odvolání (pouze při vyhlášené akci viz web )

Všechno extra výše uvedené příslušenství k setu dostanete od nás zdarma ,jako poděkování za Váš nákup pokud bude tato dětská trampolína závazně objednána.

Cena za celý kompletní set pouze 7999 Kč .

Zboží připravujeme odesíláme dobírkou do dvou dnů po objednání-potvrzení. Cena za zboží dle Vaší objednávky + dobírka 500 Kč po celé ČR trampolíny. Dodání k Vám po potvrzení během 2 dnů, dopravce Vás bude telefonicky kontaktovat ve věci dohodnutí dne času předání.

Zboží může po dohodě s dopravcem a vašem potvrzení, může zůstat maximálně bezplatně na Vašem depu ve Vašem městě až 8 dnů, do doby, kdy si ho znovu objednáte doručit.

Jedná se celkem o cca 3 balíky 100 Kg trampolína 4,30m nebo o 2 balíky v případe menších trampolín 3,05 a 3,66m. V případě dobírky se platí zboží dopravci -řidiči při předání zboží hotově nebo kartou.


(id:tr 3,66)
7 999,-
cena bez DPH 6 610,74
dostupnost: skladem

Trampolína Top Exklusive 3.66 m

Už 15 roků Vám zde nabízíme jedinečný a kvalitní model Megatrampolíny, včetně jejího bezpečného zpracování se skladovou dostupnosti všech náhradních dílů za rozumné ceny.  Vše je vyzkoušeno tisíci spokojenými zákazníky viz naše recenze.

Akční cena za kvalitu 7999 Kč

              Při této objednávce Vám tak zůstane akční cena + spodní sít v hodnotě  900 Kč

Trampolíny se spodní sítí zdarma  jsou jen omezené množství    

dětská trampolína

K takto zakoupenému, nadstandardnímu setu  trampolíny Top Exklusive  s ochrannou sítí nemusíte pro komfortní a bezpečné užívání na rozdíl od konkurence k trampolíně už nic dokupovat. Je to nejlépe poskládaný set trampolíny na trhu a to jak z hlediska komfortu, bezpečnosti, užívání, tak i  ceny.

Tato  naše dětská trampolína byla vyrobena exklusivně pro naši společnost dle našich specifických požadavku, které se zakládají na několikaletých zkušenostech s trampolínami s ochrannou sítí s důrazem na bezpečnost použití dětské trampolíny tedy bezpečnost Vašich dětí.

Na trhu jako prodejci trampolín jsme zde pro vás již 9 roků

Naše výrobky se nedají cenově srovnávat s modely laciných trampolín , kde jsou ošizeny bezpečnostní prvky a navíc nedodány všechna příslušenství k trampolíně, která jsou důležitá pro bezpečnost Vašich dětí. Srovnávat lze pouze srovnatelné viz sekce Plánujete koupi Trampolíny.

NAVÍC VŽDY DO UKONČENÍ AKCE SPODNÍ SÍT V HODNOTĚ 900 KČ ZDARMA

obrázek spodní síte zde 

Kompletní ceník náhradních dílú s vyobrazením zde klikni 

Návod k použití trampolíny klikni zde 

Návod k použití bezpečnostní sítě klikni zde 

Kompletní ceník náhradních dílú s vyobrazením zde klikni 

VAROVÁNÍ

Nevhodné pro děti do 3 let,nedostatečné motorické schopnosti, hrozí nebezpečí zranění. Trampolíny jsou určeny pouze pro domácí použití (venkovní,zahradní) Pouze jedna osoba na trampolíně. Výrobce/dovozce prohlašuje, že výrobek je za použití výše uvedených podmínek v návodě k použití bezpečný a odpovídá zák. 102/2001 Sb.

Naše trampolíny již mají nové certifikace: CE / TUV/ GS standard EN 71-14-2014 

Obchodní podmínky pro web zde 

Důležité info pro zasílání

S důvodů obchodním podmínek  a změn cen  u PPL a DPD  (stanoveny max. rozměry délka 120 cm  a váhy do 32.5kg ) se trampolíny zasílají od 1.1.2022 zatím pouze dopravce KURÝR 123 na dobírku nebo je možná platba převodem. Cena u tohoto za doručení zůstává stejná a to 500 Kč za sadu trampolíny

Doručení  je po dohodě s  (volají vám předem) probíhá standardně k vám domů nebo po dohodě to může zůstat na depu.  


TO NEJLEPŠÍ S CELÉHO SVĚTA PRO VÁS I VAŠE DĚTI 

KLIKNI  NA LOGO  MYNATUREPRODUCT

ZDE NAJDETE  VŠE  O NAŠICH DALŠÍCH PRODUKTECH (DĚTSKÉ PŘÍRODNÍ DOPLNKY ) VČETNĚ SVĚTOVÝCH STUDIÍ  A DALŠÍ ZAJÍMAVÉ INFORMACE,  KTERÉ VÁS URČITĚ BUDOU ZAJÍMAT. 

                              

 

Naše nové produkty pro vaše zdraví vše bez  škodlivého chloru info  zde zde 

Filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem           Relaxační & revitalizující sprchová hlavice

TOPlist