eShop

eShop > Trampolína Top Exklusive 4.30

Trampolína Top Exklusive 4.30

Naše největší trampolína s ochrannou sítí, kterou nabízíme je 4,30 m. Vyznačuje se velkou skákací plochou s vysokou stabilitou a bezpečností pro vaše děti, které na trampolíně rozvíjí své pohybové schopnosti. Je to ideální poměr cena -kvalita -bezpečnost.

POPIS trampolíny: 4 nohy, 8 polí ochranné sítě až k ZEMI (rukávy PVC ) ,96 pružin, výška skákací plochy od země 90 cm, výška ochranné sítě od země 280 cm, vše kompletně oboustranně 2x zinkováno, certifikace CE / TÜV / čistá skákací plocha 3.66 cm, kryt pružin oboustranně PVC šířka 33 cm, žebřík 4 pozice dle nabídky dodavatele. 3 bezpečnostní klipy na tyč.Celkem 3 balíky cca 100 kg. Bezpečnostní pokyny : doporučená max.nosnost trampolíny 150 Kg ,pouze jedna osoba na trampolíně.Vleze na zadní sedadla osobního auta při skolených sedačkách.

Tento akční set velká dětská trampolína 4,30 m s ochrannou sítí obsahuje


• Skákací plocha UV PP Mesch na trampolíny vyrobena v USA non-abrazivní + 96 pružin

• Vrchní ochrannou sít pro trampolíny PVC/ UV 8 polí

• Žebřík na trampolíny 4 pozice navíc extra zdarma

• Ochranný kryt pružin pro trampolíny oboustranně PVC/UV-D NOVINKA 2018 navíc zdarma

• Univerzální ochrannou krycí plachtu pro trampolíny zima-léto extra zdarma / novinka / černá

• 4x fixační kotvu pro zabezpečení trampolíny zejména při větru extra zdarma

• Bag na osobní věci pro trampolíny 3 klokaní kapsy mezi nohy trampolíny extra zdarma ( dostanete pouze pokud není součástí akční spodní sít ) ta již obsahuje našité klokaní kapsy na síti.

Akce spodní sít extra zdarma (pouze při vyhlášené akci viz web )

Všechno extra výše uvedené příslušenství k setu dostanete od nás zdarma ,jako poděkování za Váš nákup pokud bude tato dětská trampolína závazně objednána.

Cena za celý kompletní set pouze 9999 Kč .

Zboží připravujeme odesíláme dobírkou do dvou dnů po objednání-potvrzení. Cena za zboží dle Vaší objednávky + dobírka 500 Kč po celé ČR trampolíny. Dodání k Vám po potvrzení během 2 dnů, dopravce Vás bude telefonicky kontaktovat ve věci dohodnutí dne času předání.

Zboží může po dohodě s dopravcem a vašem potvrzení, může zůstat maximálně bezplatně na Vašem depu ve Vašem městě až 8 dnů, do doby, kdy si ho znovu objednáte doručit.

Jedná se celkem o cca 3 balíky 100 Kg trampolína 4,30m nebo o 2 balíky v případe menších trampolín 3,05 a 3,66m. V případě dobírky se platí zboží dopravci -řidiči při předání zboží hotově nebo kartou
.


Zboží je pro velký zájem skoro vyprodáno


(id:tr 4,30)
9 999,-
cena bez DPH 8 263,64
dostupnost: skladem

Trampolína Top Exklusive 4,30 m

Akční cena za kvalitu 9999 Kč

Zboží  je pro velký zájem skoro vyprodáno

Prosím udělejte si svou objednávku včas!

               Při této objednávce Vám tak zůstane akční cena + spodní sít v hodnotě  1000 Kč

Trampolíny se spodní sítí zdarma  jsou jen omezené množství 

dětská trampolína

K takto zakoupenému, nadstandardnímu setu  trampolíny Top Exklusive  s ochrannou sítí nemusíte pro komfortní a bezpečné užívání na rozdíl od konkurence k trampolíně už nic dokupovat. Je to nejlépe poskládaný set trampolíny na trhu a to jak z hlediska komfortu, bezpečnosti, užívání, tak i  ceny.

Tato  naše dětská trampolína byla vyrobena exklusivně pro naši společnost dle našich specifických požadavku, které se zakládají na několikaletých zkušenostech s trampolínami s ochrannou sítí s důrazem na bezpečnost použití dětské trampolíny tedy bezpečnost Vašich dětí.

Na trhu jako prodejci trampolín jsme zde pro vás již 9 roků

Naše výrobky se nedají cenově srovnávat s modely laciných trampolín , kde jsou ošizeny bezpečnostní prvky a navíc nedodány všechna příslušenství k trampolíně, která jsou důležitá pro bezpečnost Vašich dětí. Srovnávat lze pouze srovnatelné viz sekce Plánujete koupi Trampolíny.

NAVÍC DO UKONČENÍ AKCE SPODNÍ SÍT V HODNOTĚ 999 KČ ZDARMA

obrázek spodní síte zde 

Kompletní ceník náhradních dílú s vyobrazením zde klikni 

Návod k použití trampolíny klikni zde 

Návod k použití bezpečnostní sítě klikni zde 

Obchodní podmínky pro web zde 

VAROVÁNÍ

Nevhodné pro děti do 3 let,nedostatečné motorické schopnosti, hrozí nebezpečí zranění. Trampolíny jsou určeny pouze pro domácí použití (venkovní,zahradní) Pouze jedna osoba na trampolíně. Výrobce/dovozce prohlašuje, že výrobek je za použití výše uvedených podmínek v návodě k použití bezpečný a odpovídá zák. 102/2001 Sb.

Naše trampolíny již mají nové certifikace: CE / TUV/ GS standard EN 71-14-2014 


Obchodní podmínky pro web zde 

Důležité info pro zasílání

S důvodů obchodním podmínek  a změn cen  u PPL a DPD  (stanoveny max. rozměry délka 120 cm  a váhy do 32.5kg ) se trampolíny zasílají od 1.1.2022 zatím pouze dopravce KURÝR 123 na dobírku nebo je možná platba převodem. Cena u tohoto za doručení zůstává stejná a to 500 Kč za sadu trampolíny

Doručení  je po dohodě s  (volají vám předem) probíhá standardně k vám domů nebo po dohodě to může zůstat na depu.  


TO NEJLEPŠÍ S CELÉHO SVĚTA PRO VÁS I VAŠE DĚTI 

KLIKNI  NA LOGO  MYNATUREPRODUCT

ZDE NAJDETE  VŠE  O NAŠICH DALŠÍCH PRODUKTECH (DĚTSKÉ PŘÍRODNÍ DOPLNKY ) VČETNĚ SVĚTOVÝCH STUDIÍ  A DALŠÍ ZAJÍMAVÉ INFORMACE,  KTERÉ VÁS URČITĚ BUDOU ZAJÍMAT. 

                              

 

Naše nové produkty pro vaše zdraví vše bez  škodlivého chloru info  zde zde 

Filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem           Relaxační & revitalizující sprchová hlavice

TOPlist