Vaše dotazy a odpovědi

  laciné trampolíny  
napsal(a):: Leoš
IP: 90.176.---.--- 
datum: 29.03.2016 00:25:33

Zdravím, znovu důsledně varuji před ukvapeným nákupem laciných trampolín. Každý den mi někdo s vás mi píše ,, že jste koupily špatně a že potřebuje na tu svoji trampolínu náhradní díly.

Bohužel je mi líto, ale já vám na ty vaše trampolíny náhradní díly nemohu dodat, když vám váš obchod nevyhoví .S našich trampolín na ty cizí laciné aušusy a ty „speciální typové novinky“ kdy už ani ten dodavatel neví co prodává , kromě našeho krytu nic od nás nepasuje.

Takovou nepoužitelnou trampolínu, pak můžete darovat pouze na náhradní díly a to někomu přes inzerát za odvoz kdo koupil stejný typ.

Více info čti např. zde http://obchody.heureka.cz/svet-trampolin-cz/diskuse/ A to si ten obchod říká největším prodejce 14 roků?? Když jsem já před 9 roky s trampolínami začínal tak ani nevěděl co je trampolína !

A co pak ti další menší prodejci „kvalitních super trampolín“ za super cenu. Jak pak tam to vypadá ? když oni také každý rok prodávají něco jiného a zrovna té nejlepší kvality .Zde platí pouze jedno pravidlo . To není o kvalitě bohužel, za tu musíte ve výrobě zaplatit . Oni vybírají jenom podle ceny, tak aby byly pro vás co nejlevnější a potřebují to pouze prodat.Co bude dál nikoho nezajímá !

To je něco jako ta reklamovaná konzerva pro psy plná 100% šťavnatého masa za 20 Kč. No nekup to ,když kilo nejlevnějšího masa pro lidi v obchodě stojí asi 60 Kč ?

My držíme už 9 roků stejnou značku a stejného ověřeného výrobce. My jsme importéři a proto se u nás můžete spolehnout na dobrou ověřenou kvalitu trampolíny a pořád stejné náhradní díly cona trampolínu pasují ..viz recenze .

je to na Vás ?
Leoš

  Kvalita trampulin z megatrampoliny - ide to dole vodou  
napsal(a):: Rastislav
IP: 95.103.---.--- 
datum: 07.08.2016 22:09:16

Dobrý deň,
Tiež som si po dôkladnom zmapovani trhu vybral pred asi 6 rokmi trampolínu z megatrampoliny.cz. Neľutujem dodnes, ale ľutujem všetkých ktorých som na to nahovoril ... Neviem čo sa stalo, ale zrejme zmenili dodávateľa alebo materialy alebo oboje. Mám 4,3 metrovú trampolínu a moji susedia ju kupovali tiež od megatrampoliny o rok neskôr, na moje odporučenie. Pokial ja mám ale všetko s mojou trampolínu v poriadku, u susedov skákacia čierna plocha poriadne vybledla, keď odtiaľ prídu deti majú nohy čierne ako keby skákali po uhli. Niečo museli zmeniť. Navyše, u strýka sa dnes syn cez skákaciu plochu prepadol, skončil na zemi a v trampolíne diera. Čierna skákacia plocha totálne vyblednuta, vidno aká je riedka časom.
Opakujem, u mna doma je skákacia plocha úplne čierna, žiadna čiernota na nohách ani keď skáču cely deň. Importér určite vie o čom hovorím, ale nepovie ???

    
napsal(a):: Leoš
IP: 90.176.---.--- 
datum: 08.08.2016 15:04:03

Zdravím, i doskokovka se po čase musí měnit není na pořád a já doporučuji výměnu doskokovky po 4 rocích a navíc pokud se neschová na zimu tak se opět kvalita a její funkčnost snižuje . Bohužel je to taky díl a není se železa a navíc viz návod se má před každým použitím kontrolovat.

Zde platí údržba čištění jarovou vodou a další ošetření viz návod. Pokud se tak neděje bohužel,,ponožky budou černé a může se stát i to , že poškozená doskokovka praskne ,pokud ji navíc třeba poškodí trus od ptáků či písek s ponožek nebo bot , ale to já na dálku nemůžu ovlivnit. Jsou tisíce spokojených zákazníků , ale i takový jako u vás se nejde , ale jak říkám je to pouze o lenosti a ošetření -údržbě ,,leoš


Nový příspěvek
nick
 
předmět
 
email (neveřejné)    
text
    
697-2jedna  =  
Vyplňte kontrolu proti SPAMu.

TOPlist