Malé trampolíny ceny ponuka

NEW pro pejsky a kočičky
NEW pro pejsky a kočičky

Trampolína Top Exklusive 3.05 m

BĚŽNÁ CENA  320 EUR

Akční cena 291 EUR

Pokud si   uvedený set  Megatrampolíny 3.05 m objednáte závazně-e-mailem do 28.10 2021 obdržíte od nás  zvýhodněnou cenu 291 EUR  + veškeré příslušenctví k trampolíně dostanete od nás zdarma  jako poděkování za Váš nákup. Akce platí pouze do vyprodání zásob.


Objednávky na trampolíny  je možno  zasílat e-mailem (viz kontakt -objednávky)

nebo přes eShop 

(pokud chcete doobjednat k nové trampolíně přes eShop náhradní díly (přidejte vše do poznámek)


Tento set obsahuje 

Skákací plocha + UV PP Mesch vyrobeno v USA + 64 pružin

Vrchní ochranná síť + PVC UV 580 g /cm  D 8 polí

+Žebřík 2-pozice navic zdarma

+Ochranný kryt  pružin oboustranné 31 cm PVC 580/580 g/cm2 UV-D navic zdarma

+ Ochranná univerzální plachta krycí na zimu i léto / Novinka / -- navic extra zdarma

+ 4x fixační kotvy pro zabezpečení  k setu trampolína zejména při větru --navic extraz darma

+ Taška na osobní věci mezi nohy  k setu trampolína, 2 klokaní kapsy -- navic extra zdarma 

doporučená nosnost 100 kg,pouze jedna osoba na trampolíně.

Momentálně  probíha AKCE SPODNÍ SÍT ZDARMA!

 

VAROVÁNÍ

Nevhodné pro děti do 3 let,nedostatečné motorické schopnosti, hrozí nebezpečí zranění. Trampolíny jsou určeny pouze pro domácí použití (venkovní,zahradní). 

Všechny naše trampolíny splňují komplexně nové bezpečnostní normy EU ČSN EN 71-14 (943095)

Obchodní podmínky pro web zde 

Popis trampolíny3,05 m

4 nohy, 8 polí ochranné sítě až k ZEMI, 64 pruzin, Skákací výška plachty od země 70 cm, výška ochranné sítě od země 251 cm,  vše kompletně zinkováno, certifikace CE / TÜV  čistá Skákací plocha 265 cm, Žebřík 2 pozice, 3 bezpečnostní klipy na tyč, kryt pruzin šířka 31 cm. doporučená nosnost 130 kg, pouze jedna osoba na trampolíně.Celkem 2 Balíky cca 70 kg. Možno doobjednat spodní sít cena 33 EUR 
                                                                    
Více info o kvalitě a bezpečnosti se dočtete v sekci plánujete koupi trampolíny 

pracovní foto trampolíny 3,05 m 

 

Trampolína Top Exklusive 3.66 m

Akční cena 333 EUR

AKCE KONČÍ 28.10 2021

Pokud si   uvedený set  Megatrampolíny 3.66 m objednáte závazně-e-mailem do 28.10 2021 obdržíte od nás  zvýhodněnou cenu 333 EUR + veškeré příslušenctví k trampolíně dostanete od nás zdarma  jako poděkování za Váš nákup.

Akce platí pouze do vyprodání zásob.


Objednávky na trampolíny  je možno  zasílat e-mailem (viz kontakt -objednávky)

nebo přes eShop 

(pokud chcete doobjednat k nové trampolíně přes eShop náhradní díly (přidejte vše do poznámek)


Tento set obsahuje 

Skákací plocha + UV PP Mesch vyrobeno v USA + 72 pruzin

Vrchní ochranná síť + PVC UV  8 polí

+ Žebřík  2 nebo 4-pozice dle nabídky  navic zdarma

+Ochranný kryt  pružin oboustranné 33 cm PVC -D navic extra zdarma

+ Ochranná univerzální Plachta krycí na zimu i léto / Novinka / -- navic extra zdarma

+ 4x fixační kotvy pro zabezpečení k setuTrampolína zejména při větru --navic extra  zdarma

+ Taška na osobní věci mezi nohy s setu Trampolína, 3 klokaní kapsy -- navic extra zdarma 

Platí pouze do vyprodání zásob

 AKCE NAVÍC SPODNÍ SÍT  V HODNOTĚ 35 EUR  ZDARMA  (DO VYPRODÁNÍ )

Mimo akci je možno doobjednat spodní sít  viz zde 

VAROVÁNÍ

Nevhodné pro děti do 3 let,nedostatečné motorické schopnosti, hrozí nebezpečí zranění. Trampolíny jsou určeny pouze pro domácí použití (venkovní,zahradní). 

Všechny naše trampolíny splňují komplexně nové bezpečnostní normy EU ČSN EN 71-14 (943095)

Obchodní podmínky pro web zde 

Popis setu  trampolína 3,66m

4 nohy, 8 polí ochranné sítě až k ZEMI 72 pruzin, výška Skákací plochy od Země 86 cm, výška ochranné sítě od  země  cca 267 cm, doporučená nosnost 180 kg,  vše kompletně 2x zinkováno, certifikace CE / TÜV čistá Skákací plocha 315 cm, kryt pruzin šířka 33 cm, doporučená nosnost 150 kg,pouze jedna osoba na trampolíně.Žebřík 2- 4 pozice dle nabídky dodavatele . Celkem 2 Balíky cca 80 kg.


Foto pracovní 3,66 m

 

Pro SK cena za 3,66 M v akci  333 EUR + 30 EUR doprava při zasílání DHL -PPl

DHL dodání k vám domů po celé SR.

Novinka ,platby  už možno  zasílat na  náš Slovenský  účet v EUR, je to rychlejší a bez poplatků. 

Pozor pro objednávku a následné odeslání trampolíny na SK je potřeba kontaktovat paní Glorii .

S tou se musíte dohodnout se na odeslání. Od  roku 2021 je pro SK omezení do 32,5kg max ! Náhradní díly do 32,5kg a délky 170cm odesíláme standartě.

 

Foto popis některých bezpečnostních detailů těchto trampolín:

Kryt pružin: 

Precizní zapracování krytu pružin, ukončení šití je zapošíváné 3x, materiál PVC oboustranně novinka 2015. PVC stříkané na nylonovou mřížku / odolává lépe tlaku váhy /,  mm vydrží trojnásobek! Ostatní požívají  PE, které se do půl roku rozpadne, nebo mají  kryt z PVC, které je nezpevněné. Pozor, pouze však z horní strany ze spodní strany je opět PE!   

Náš kryt pružin 580g UV D /cm2

 
 

kryt pružin který s trampolínou dodávají někteří konkurenční prodejci po 6 měsících.

 
 
 
 
Náš kryt pružin  šířka 33cm - PVC Konkurence PE
    
 
 
 
Jedním z nejdůležitějších bezpečnostních prvků je perfektní a dostačující zakrytí pružin, zde může dojít k úrazů tím, že  pokud není kryt dostatečné široký, při nekontrolovaném pádu hrozí, že Vaše děti neskončí na krytu, ale v pružinách, což může být velmi bolestivé.
 
Náš kryt pružin, má vždy bezpečný přesah až do 7 cm od konce pružin. Tj. těch 7 cm přesahu leží ještě na skákací ploše to znamená, že děti při nekontrolovaném skoku šlápnou většinou částečně ještě na skákací  plochu, která  je udrží a nepropadnou se do pružin.
 
  • u trampolíny 3,66 m je šířka našeho krytu  33 cm, konkurence 25 cm
  • u trampolíny 3,05 m je šířka našeho krytu 31 cm, konkurence 25 cm
 
tj. vždy cca o 7 cm překrývá náš kryt pružiny více, než kryt, který s trampolínou dodává konkurence.
 
konkurence pouze  25cm
 

Ochranná síť trampolíny:

Přicházíme na trh s inovovaným materiálem rukávů, materiálem pro rok 2016 polivinilchlorid stříkané PVC na nylonovou mřížku D UV, tak aby byla zachována co největší bezpečnost Vašich dětí při pádu do ochranné sítě. Tento materiál, nabízíme u naší nové Megatrampolíny TOP Exklusive pro rok 2010 u všech velikostních modelů. Je zde lépe vyřešena výplň rukávů speciální pěnovkou proti nárazu. Taktéž samotná síť je vyrobena z odolného pevného materiálu Terylén UV TE, který je vyroben pro naše sítě v USA. Pro větší bezpečnost při pádu jsou rukávy z PVC přišity k síti  4 stehy silonovou nití 500D odolné vůči UV záření.

U konkurenčních sítí je většinou použit černý nebo modrý PE 130 g/cm2, to  je  ten šunt, co se prodává v Baumaxu, jako krycí plachta,  navíc jsou rukávy z tohoto  PE přišity k materiálu sítě, který je taktéž z laciného taženého HDPE pouze 2x režnou nití, která časem steří.

Vlivem UV záření ochranná síť časem samozřejmě trpí, zpravidla již po jednom roce rukávy z tohoto materiálu začnou praskat, tudíž celá síť není již 100% bezpečná. Většinou po 2 rocích, kdy končí záruka, dochází k rozpadu rukávů ochranné sítě, čímž se stane trampolína z důvodů bezpečnosti i nebezpečná pro další užívání malými dětmi. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny rukávy ochranných sítí ,které prodává většina konkurenčních prodejců trampolín je totiž vyroben pouze s PE-polyetylén 130 g/cm2, totiž nemá takovou životnost jako naše použité PVC /UV. To je jako když srovnáte materiál na autoplachtu u nákladních aut a lacinou krycí plachtu na zahradu z Baumaxu, kterou jistě znáte. Co je lepší?

Za cenu cca 2.000-3.200, - Kč dle modelů lze koupit na trhu novou ochrannou síť, je ale často problém aby pasovala právě na váš model, ale stejně budete mít pořád PE materiál. Výrobce od výrobce se totiž liší v počtech trubek, roztečích, výšce, průměrech sítě, atd.

  naše ochranná sít PVC /UV                              Rukávy   konkurence PE 130g
   

                           

 

foto sít 2 roky  rukávy  konkurence PE !!

Novinka roku 2010 univerzální krycí Plachta na trampolínu:

Můžete tuto plachtu nasadit na naši trampolínu kdykoliv po celý rok, aniž by jste museli sdělat ochrannou síť krytu pružin. Jednoduchá montáž zabere cca 10min, uchycení zespodu na klipy. Vhodné pro chalupáře, Nebo PŘI delším nepoužívání Trampolíny, pri odjezdu na dovolenou. Výhoda je, že  již nemusíte kontrolovat odstraňovat vodu po dešti, tak Aby se Vám nepoškodily - nevytahaly pružiny pod tíhou vody tak jak je u černé zimní. Tato univerzální modrá, má již ve středu vytvořen otvor na odtékání vody !!!!!!

Pozor ,na podzim nebo při větším větru ,je třeba plachtu po okrajích  zatížit aby ji vítr nepotrhal !!!!

 
 

Otvor ve středu univerzální plachty.

 
 
Jinak další podrobnosti info s fotografiemi na sekci: Plánujete koupí Trampolíny, kde jsou většinou rady-popisy-fotografie pro trampolínu 4,30 m stejné jako u těchto menších trampolína.  

Možná Vám všechny nabízené konkurenční trampolíny na internetu připadají jako laikovi stejné, říkáte si "Rozdíl je jenom v ceně", ale při výrobě trampolín, jako skoro u všeho, tomu tak není. Abyste dosáhli nižší cenu musíte někde něco ošidit, což je bohužel běžné všude, ale toto vše, je na úkor kvality. Proto jsou fotografie našich trampolín autentické a  jsou Vám určeny pro zpětnou kontrolu, toho co si koupíte, ne jak u některých prodejců, kdy jsou pouze  kopírovány s internetu v zahraničí, kdy ten samý obrázek trampolíny, má vystaven na svém webu dalších 5 prodejců, ale přitom vám dodají trampolínu úplně jinou od jiného výrobce, ale stejně s jejich obrázku nic nepoznáte.

To poznáte potom až budete potřebovat náhradní díly když zjistíte, že vám díly na vaší trampolínu nepasují a nemůžete je nikde sehnat. 

Tyto výše uvedené detailní fotografie jinde NENAJDETE víte proč?,,, Většina firem totiž pouze překupuje trampolíny s Polska- Německa a tady u nás prodává ten nejlacinější šunt, takže není co fotit.! Možná se Vám zdají tyto trampolíny dražší než u ostatních, ale pokud si dopočítáte doplňky zdarma, porovnáte použitý materiál zjistíte, že  zaplatíte za kvalitní hlavně bezpečnou trampolínu,  která je určena především pro Vaše děti kde je jejich  bezpečnost určitě na prvním místě. Dobrou, kvalitní bezpečnou trampolínu s tou samou výbavou, určitě nekoupíte za cenu o 2000Kč levněji než tu naši, kvalitní materiál a zpracování se prostě musí zaplatit! !!!   Já si myslím, že nechcete koupit lacinou trampolínu na 2 roky, troufám si říct, že pro naše trampolíny tak jak jsou zpracovány, pokud se k nim budete chovat "slušně" vydrží trojnásobek toho co ty laciné.

Všechny naše trampolíny byly vyrobeny exklusivně pro naši společnost dle našich specifických požadavku, které se zakládají na několikaletých zkušenostech s trampolínami s důrazem na bezpečnost použití trampolíny tedy bezpečnost Vašich dětí.  

Naše trampolíny se nedají srovnávat s lacinými modely trampolín, kde jsou ošizeny bezpečnostní prvky, které jsou důležité pro bezpečnost Vašich dětí srovnávat lze pouze srovnatelné. 

Pokud  Vás moje nabídka zaujala máte o některý model trampolíny zájem, pošlete e-mailem Vaši objednávku se všemi údaji. Ta bude Následně mnou potvrzena, e-mail + telefon + pokyny, pro objednávku viz www sekce kontakty

 Moje motto: "BEZPEČNOST - KVALITA - CENA - ZÁRUKA" 

 

TOPlist