Objednávky -kontakty-podmínky

NEW pro pejsky a kočičky
 NEW pro pejsky a kočičky
Nový vzkaz na e-mail
Jméno
e-mail
text
Opište číslo

Kontakt + dotazy na telefonním čísle:

 

Kde nás najdete

Najdete nás
Objednávky náhradních dílů a trampolín , udělejte na našem eshopu. 

Všechny náhradní díly máme na našem eshopu , vždy vyberte položku například doskokovka 4.30 m , kterou rozklikněte a vyjedou Vám na výběr všechny velikosti doskokovek které máme na skladě. Takto to platí u všech náhradních dílů, při rozkliknutí položky si můžete vybrat jinou velikost. Pokud nemůžete díl najít, nebo se v eshopu nevyznáte můžete udělat objednávku do emailu : megatrampoliny@seznam.cz ( do emailu vždy napíšte jmeno, adresu a telefon)

poradenství pro díly pan Mirek tel.  00420 773 320 276 

Monika fakturacemonika@seznam.cz

Info pro objednávky- nedošlé a nepotvrzené objednávky  pouze na email paní Moniky , email také pro objednávky , které budou pro platbu předem.Vystaví Vám fakturu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Všeobecné informace 

Osobní odběry

Info a poradenství ve věci kolem  trampolín ,včetně  domluvy  času  pro osobní odběry   ,volat na telefon
p. Mirek Večeřa telefon : 00420 773 320 276  po-pá 8-18 hod ,,sobota do 11 hod po tomto čase  v neodkladných případech pošlete SMS zavoláme Vám co nejdříve zpět. Prosím respektujte naše soukromí děkujeme !!
 Osobní odběry výdej  po-čt 9-16 hod pá 9-14 hod, ostatní dny a čas pouze po dohodě.
 včetně So -Ne za přípatek 150 Kč, pouze po dohodě s p. Večeřou !!   
adresa osobního odběru:
 Rooseveltova 115 Olomouc 77200 volat předem.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Reklamace

Skladové reklamace a další info pan Leoš   leos@megatrampoliny.cz

 


Zboží připravujeme odesíláme dobírkou do dvou dnů po objednání-potvrzení. Cena za zboží dle Vaší objednávky + dobírka 500 Kč po celé ČR trampolíny ,hopíci 99 Kč. Dodání k Vám po potvrzení během 2 dnů, řidič PPL Vás bude telefonicky kontaktovat ve věci dohodnutí dne času předání. Zboží může po dohodě s PPL, zůstat maximálně bezplatně na Vašem depu ve Vašem městě až 8 dnů, do doby, kdy si ho znovu objednáte doručit. Jedná se celkem o cca 3 Balíky 100 Kg, nebo 2. balíky v případe menších trampolín. Platí se řidiči PPL při předání zboží.

V případě zjevně nekompletní nebo poškozené dodávky, která byla způsobena přepravou při předání zásilky   s přepravcem -řidičem  tuto zásilku zdokumentujte -vyfotíte  a také se dohodněte na nahlášení škody.  Poté  po převzetí neprodleně zkontrolujte zásilku a  informujte PPL -dopravce co je poškozeno nebo co v balíku chybí.   Taktéž na výše uvedeném mailu leos@megatrampoliny.cz informujte naší firmu. Dle všeobecných podmínek s PPL můžete takto poškozený balík  převzít  a následně až po převzetí zahájit reklamaci. Je zde však podmínka vše  do 2 dnů  učinit písemně.  V reklamaci oznámení uvedete čísla balíků a kontakt na vás včetně popisu co chybí nebo bylo poškozeno.  Chybějící nebo poškozené díly Vám budou následně bez odkladu bezplatně dodány naší firmou a my si reklamaci uplatníme na PPL

U největšího kartonu může dojít, vzhledem k velké váze k prořezání papírového kartonu stahovací páskou, toto není závada nebo poškození.

Tak aby byla Vaše objednávka vyřízena co nejdříve, požadujeme zaslání objednávky e-mailem
tj: Potřebujeme : Jméno kupujícího, adresu dodání včetně PSČ, kontaktní telefon + e-mail, vše je nutné pro přepravce a další komunikací s Vámi! Tato Vaše objednávka, bude následné e-mailem potvrzena, Pokud neobdržíte potvrzující e-mail, že Vaše objednávka byla přijatá neprodleně  mě telefonicky informujte.

Doklad o zaplacení a zárukou 24 měsíců na výrobek od data zakoupení  na zboží ,je přilepen na největším kartonu!
+ dárek pouze pokud je vyhlášena akce dárek v největším kartonu. CZ návody v jednotlivých kartonech se zbožím. Číslo Certifikace CE TUV / GS E-71 C, test report, včetně konce jeho platnosti, je uveden v návodě na trampolínu. Před používáním trampolíny,nebo orginálních náhradních dílů  se seznamte prosím podrobně s návodem k používání.
Co nejdříve si dodané zboží překontrolujte, zda je vše v pořádku a zboží je nepoškozené,

Toto není oficiální internetový obchod, pouze informační web s možností objednání našeho zboží,  které na tomto webu prezentujeme formou Vaší objednávky - požadavku e-mailem, který bude s naší strany následně potvrzen a zboží dodáno dle Vašich požadavků. Prosím sledujte později i po zakoupení trampolíny  

na www sekci: Vaše dotazy a odpovědi - kde Vám aktuálně  sděluji, spoustu užitečných rad pro bezpečné užívání trampolíny ,tak abyste byly s trampolínou  po jejím zakoupení co nejvíce spojeni.

Děkuji těším se na další kontakt s Vámi Leoš Nováček

GLORIA IMPORT CZ s.r.o.
28579097
Ukrajinská 728/2, 10100 Praha 10-Vršovice
 

Předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
Obchodní podmínky pro web zde 
 
Formulář pro odstoupení od smlouvy zde
 
 

 
Nová informace  
 
Snažíte se otěhotnět ? Můžeme Vám pomoci  informace zde 
 
Chcete se zbavit akné nebo mít dokobale čistou a hezkou  plet více info zde 
 
 

Další zajímavé články zde


   

Líbí se  Vašem dětem  skákaní na trampolíně , Chcete aby byly ještě spokojenější a zdravější?

Chcete i vy něco udělat pro své zdraví  ??

Už jste slyšeli o  přírodním  antibiotiku Cordyceps ? Nebo o léčivých protizánětlivých  schopnostech kurkuminu ?? Víte, že náš korálový vápník je vstřebatelný až s 98% do lidského těla  a děti ke svému růstu potřebují přírodní vápník ??

Proto užívejte naše ověřené přírodní doplňky stravy, které jsou vyrobeny z čistě přírodních produktů nejvyšší kvality.

Vybíráme pro Vás ty nejlepší produkty z celého světa.

NAVŠTIVTE NÁŠ E-SHOP

                                   

    Novinka Kurkumin skladem,, už jste slyšeli o protizánětlivé síle kurkuminoidů ?

Info zde 

 

TOPlist
TOPlist
TOPlist