eShop

eShop > Trampolína Top Exklusive 3.05

Trampolína Top Exklusive 3.05

Malá trampolína s ochrannou sítí s průměrem 3,05 m do menších venkovních prostor.
Bezpečnost a kvalita zaručena, jsme přímí výrobci. Cenově dostupná trampolína se zachováním požadované kvality a důrazem na bezpečnost při skákání na trampolínách.

POPIS trampolíny: 4 nohy, 8 polí ochranné sítě až k zemi (rukávy PVC ), 64 pružin, skákací výška plachty od země 70 cm, výška ochranné sítě od země 251 cm, vše kompletně oboustranně 2 x zinkováno, certifikace , čistá skákací plocha 245 cm, Žebřík 2 pozice, 2 bezpečnostní klipy na tyč, kryt pružin oboustranně PVC šířka 31 cm. Celkem 2 balíky cca 70 kg. Certifikace CE / TÜV /Bezpečnostní pokyny : max .doporučená nosnost 100 kg, pouze jedna osoba na trampolíně.Vleze na zadní sedadla osobního auta při sklopených sedačkách.

Tento akční set dětská trampolína 3.05 m s ochrannou sítí obsahuje

• Skákací plocha UV PP Mesch na trampolíny vyrobena v USA non-abrazivní + 64 pružin

• Vrchní ochrannou sít pro trampolíny PVC 600 D UV 8 polí

• Žebřík na trampolíny 2 pozice navíc extra zdarma

• Ochranný kryt pružin pro trampolíny oboustranně PVC 580/580 UV-D NOVINKA 2016 navíc zdarma

• Univerzální ochrannou krycí plachtu pro trampolíny zima-léto extra zdarma / novinka / černá

• 4x fixační kotvu pro zabezpečení trampolíny zejména při větru extra zdarma

• Bag na osobní věci pro trampolíny 2 klokaní kapsy mezi nohy trampolíny extra zdarma ( dostanete pouze pokud není součástí akční spodní sít ) ta již obsahuje našité klokaní kapsy na síti.

Akce spodní sít extra zdarma od 11.5.2017 do odvolání (pouze při vyhlášené akci viz web )

Všechno extra výše uvedené příslušenství k setu dostanete od nás zdarma ,jako poděkování za Váš nákup pokud bude tato dětská trampolína závazně objednána.

Cena za celý kompletní set pouze 5999 Kč .

Zboží připravujeme odesíláme dobírkou do dvou dnů po objednání-potvrzení. Cena za zboží dle Vaší objednávky + dobírka 500 Kč po celé ČR trampolíny ,hopíci 120 Kč. Dodání k Vám po potvrzení během 2 dnů, řidič PPL Vás bude telefonicky kontaktovat ve věci dohodnutí dne času předání. Zboží může po dohodě s PPL, zůstat maximálně bezplatně na Vašem depu ve Vašem městě až 8 dnů, do doby, kdy si ho znovu objednáte doručit. Jedná se celkem o cca 3 Balíky 100 Kg, nebo 2. balíky v případe menších trampolín. Platí se řidiči PPL při předání zboží.


(id:tr 3,05)
6 999,-
 -14%
5 999,-
cena bez DPH 4 957,85
dostupnost: skladem

 

dětská trampolína

K takto zakoupenému, nadstandardnímu setu  trampolíny Top Exklusive  s ochrannou sítí nemusíte pro komfortní a bezpečné užívání na rozdíl od konkurence k trampolíně už nic dokupovat. Je to nejlépe poskládaný set trampolíny na trhu a to jak z hlediska komfortu, bezpečnosti, užívání, tak i  ceny.

Tato  naše dětská trampolína byla vyrobena exklusivně pro naši společnost dle našich specifických požadavku, které se zakládají na několikaletých zkušenostech s trampolínami s ochrannou sítí s důrazem na bezpečnost použití dětské trampolíny tedy bezpečnost Vašich dětí.

Na trhu jako prodejci trampolín jsme zde pro vás již 9 roků

Naše výrobky se nedají cenově srovnávat s modely laciných trampolín , kde jsou ošizeny bezpečnostní prvky a navíc nedodány všechna příslušenství k trampolíně, která jsou důležitá pro bezpečnost Vašich dětí. Srovnávat lze pouze srovnatelné viz sekce Plánujete koupi Trampolíny.

 

NAVÍC VŽDY DO UKONČENÍ AKCE SPODNÍ SÍT V HODNOTĚ 800 KČ ZDARMA

obrázek spodní síte zde 

Kompletní ceník náhradních dílú s vyobrazením zde klikni 

Návod k použití trampolíny klikni zde 

Obchodní podmínky pro web zde 

 

VAROVÁNÍ

Nevhodné pro děti do 3 let,nedostatečné motorické schopnosti, hrozí nebezpečí zranění. Trampolíny jsou určeny pouze pro domácí použití (venkovní,zahradní). Pouze jedna osoba na trampolíně.

Všechny naše trampolíny splňují komplexně nové bezpečnostní normy EU ČSN EN 71-14 (943095)

Obchodní podmínky pro web zde 
 

TO NEJLEPŠÍ S CELÉHO SVĚTA PRO VÁS I VAŠE DĚTI 

KLIKNI  NA LOGO  MYNATUREPRODUCT

ZDE NAJDETE  VŠE  O NAŠICH DALŠÍCH PRODUKTECH (DĚTSKÉ PŘÍRODNÍ DOPLNKY ) VČETNĚ SVĚTOVÝCH STUDIÍ  A DALŠÍ ZAJÍMAVÉ INFORMACE,  KTERÉ VÁS URČITĚ BUDOU ZAJÍMAT. 

                           

Naše nové produkty pro vaše zdraví vše bez  škodlivého chloru info  zde zde 

Filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem           Relaxační & revitalizující sprchová hlavice

 

 

TOPlist
TOPlist