Výběh - ohradník pro domácí zvířata

Výběh - ohradník  - nevodivá síť

Pokud hledáte nějaké šikovné „pletivo“ k oplocení svých domácích zvířat či mazlíčků  nebo dokonce i Vaší zahrádky, je tato jednoduchá „skládačka“ skvělá volba. Toto šikovné variabilní a přenosné „oplocení“ je v zelené barvě, tak aby ideálně zapadalo i do vaší zahrady. 

Je velmi snadné ho postavit, ale i pohybovat se v něm. Může být použito k udržení vašich domácích zvířat a mazlíčků ve svobodné a samostatné „rezervaci“, na čerstvém vzduch s dostatečným výběhem, což jim dá více prostoru k potulování. Může sloužit samozřejmě i mimo část vaší zahrady, nebo například  jako oplocení vaší cenné zeleninové či ovocné zahrady!

Výběh pro drůbež vyroben z textilu, který se natahuje na kovové tyče ochrání vaše slepice, ale i kachny a husy před predátory a navíc jim poskytne dostatek pohybu na čerstvém vzduchu

Dostatek prostoru na čerstvé trávě a ochrana drůbeže je to nejdůležitější, co si chovatel pro své domácí zvířata  přeje. Tento výběh pro slepice můžete umístit kamkoliv na vaši zahradu nebo dvorek a pro spasení trávy ho jednoduše zase přemístit jinam. 

Montáž je velice snadná a jednoduchá. Kovové tyče zasadíte do země cca 15 cm a kolem nich natáhnete textilní plot. Na spodní část se připevní textilii s menším okem, aby nemohla z výběhu utéct ani menší drůbež. Na horní část potom tkaninu s okem větším.
 
Rychlá možnost variabilního přemístění na jakoukoliv jinou plochu !

Výhody bezpečného a definovaného běhu

I když si vaše domácí zvířata jistě užívají této svobody, existuje několik klíčových výhod, jak věnovat oplocenou část vaší zahrady vašim domácím zvířatům nebo drůbeži.

Pokud je nebo není Vaše zahrada zcela oplocená a zabezpečená, můžete uvažovat o tom, že díky tomuto  ohradníku můžete svým kuřatům-zvířatům dovolit bezpečné potulování po Vaší zahradě. 

Ideálně určeno pro domácí chov např. pro slepice, kuřata, kachny, husy, krůty, ale i králíky. 

Např. výhody při chovu slepic: slepice je jedno z nejjednodušších zvířat, o které se člověk může starat, nicméně stále existují faktory, které jako správný chovatel při jejich chovu musíte vzít v úvahu. 

Výběh pro slepice je defacto pro ně jakousi jejich svobodou. Čím větší výběh bude, tím se budou cítit volnější, svobodnější, zdravější a samozřejmě se tento jejich stav projeví i na kvalitě a kvantitě snášky vajec. Kdo by také chtěl být držen na miniaturním prostotu a tam žít a být ještě ke všemu co nejvíce užitečný? Asi nikdo. Chcete mít slepičky nebo jakoukoliv domácí drůbež či jjiné domácí zvířata jako ze škatulky a k tomu ukázkovou snášku, je pro Vás  tento ohradník ideální začátek.

Vhodné také jako ochranna  pro vaši zahrádku před domácími  a jinými zvířaty ! 

Zde xistuje několik klíčových výhod, proč zvolit  přenosný ohradník pro část vaší zahrady.

Chraňte vaše  slepice , kuřata nebo domácí zvířata před jedovatými rostlinami

  • Vaše průměrná zahrada pravděpodobně obsahuje nejméně několik odrůd rostlin, které jsou pro domácí zvířata  jedovaté. Seznam rostlin, které jsou pro zvířeta nebo drůbež jedovaté, najdete zde.

Chraňte vaše domácí zvířata nebo drůbež  před dravci

  • Některé ohradníky, jako jsou ty naše jsou navrženy tak, aby v určitý moment zabránily dravcům, jako jsou lišky nebo kuny, aby pod nimi mohli tunelovat nebo šplhat do nich. 

 

Chraňte svou zahradu

  • Domácí zvířata a drůbež, kterým je dovoleno volně se potulovat po celé zahradě, způsobí v průběhu času značné poškození. Vyhrabou či zanesou  trávníky a květinové záhony a snědí všechny rostliny a zeleninu , která se jim líbí.

Barva sítě: zelená.

Rozměr sítě : čistá výška 1,25 m + (25cm kovová vidlička na zapíchnutí do země) bežná délka po obvodu dle skladové nabídky je 15m 25 m nebo 50m  

Materilál: PE a kov.

Balení: jeden balík 25m , který obsahuje vše, co k montáži budete potřebovat. 12x tyč na zapíchnutí do země,1x kolík přispůsobený jako branka, 24ks železných kolíků na  přichycení spodní část , 4ks vypínací šnůry.

Objednávky zde

Dovozce : GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

www.naturgreen.cz

Země původu vyrobeno PRC

 
TOPlist
TOPlist